Ucz się dowolnego języka z dowolnego miejsca na ziemi

Przyznam szczerze, że mini artykuł “Czym jest italki.com ?” jest najczęściej odwiedzanym na mojej stronie. Z tego też względu zdecydowałam napisać coś więcej na temat tej platformy.
Czym jest italki.com ?

“Globalną społecznością uczących się języków obcych, która łączy uczniów i nauczycieli podczas indywidualnych lekcji języka online”.

Jak to mogę się uczyć dowolnego języka obcego?

A no tak to! Po prostu logujesz się na platformę, wpisujesz język obcy, którego chcesz się uczyć, a następnie szukasz nauczyciela.

Ale jak to dowolnego?

Po prostu. Italki jest globalną platformą, więc nauczyciele, którzy się na niej znajdują, pochodzą z różnych stron świata. Skoro pochodzą z różnych krajów, umieją różne języki. Znasz północy język zazaki lub szoszoński? Ja nie. Ale znalazłam tam takie 😉

Idealny nauczyciel języka obcego

Ok, z tym może być trochę gorzej, ale dla chcącego nic trudnego. Wystarczy trochę cierpliwości. Wybierając nauczyciela, będziesz oglądać przeróżne filmiki, więc to też pozwoli Ci zdecydować, z którym chcesz się uczyć. Oczywiście każdy nauczyciel oprócz filmiku, przygotował krótki opis o nim samym, o nim jako nauczycielu oraz o stylu nauczania. Do wyboru, do koloru! 🙂

*Dlaczego cierpliwości? Bo nauczycieli tam mnóstwo, szukanie może zająć trochę czasu. Możliwe, że będziesz chciał zmienić nauczyciela, bo Twój pierwszy nie był najlepszy dla Ciebie. Znów więc będziesz przeglądać oferty innych.

Francuski dla dzieci online

Kiedy zaczynałam, również zarejestrowałam się na italki jako nauczyciel. Dzięki temu nauczyłam się pracować online wcześniej niż weszły zdalne lekcje. Dziś uczę nie tylko dzieci obcokrajowców, ale i Polaków na emigracji. Wszystko odbywa się online. Da się, naprawdę się da i można się przy tym wspaniale bawić 🙂

Francuski dla dzieci do 10 roku życia
Szkoła językowa – Francuski z wyobraźnią

Szykuję filmik, w którym opowiadam jak wyglądają ze mną lekcje. Czekaj więc!

Pięknego dnia,
~Klaudia

______

Jeśli chcesz otrzymać $10 na start na pierwszą lekcję języka, to możesz kliknąć w tego linka:

https://www.italki.com/i/CceHea?hl=pl

Niemniej na sam początek trzeba wpłacić min. $20. Znaczy to tyle, że musiałbyś wpłacić min. $20, a po ok 7 dniach otrzymasz kolejne $10.

I tak, też miałabym z tego zysk, za Twoją rejestrację sama otrzymałabym $10.
Jeśli Ty się zarejestrujesz i polecisz komuś swój link, też otrzymasz $10.

Informacje dotyczące płatności są tu: https://support.italki.com/hc/en-us/sections/360004249554-Payments

Ps. Też korzystam z italki jako uczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *